menu Home
Algemeen

Nieuwe corona maatregelen vanaf zondag 18:00 uur

Paul | 18 september 2020

Vanaf komende zondag 18:00 uur nieuwe maatregelen
Het kabinet kiest ervoor om vooral in de Randstad de maatregelen aan te scherpen. Volgens de voorzitter van de veiligheidsregio, Aboutaleb gaan vanaf zondag 18:00 uur de volgende nieuwe maatregelen gelden.

  • Gezelschappen worden beperkt tot maximaal 50 personen. In zalen zijn alleen nog meer dan 100 personen toegestaan als daarvoor een vergunning is aangevraagd.
  • Horecagelegenheden mogen na 00:00 uur geen bezoekers meer binnenlaten, om 01:00 moet iedereen weg zijn.
  • De Veiligheidsregio Rotterdam Rijnmond gaat weer scherper inzetten op handhaving van de coronamaatregelen, onder meer op markten en op plekken waar veel jongeren samenkomen.
  • Eigenaren van supermarkten wordt opgeroepen ook weer meer te letten op het naleven van de coronamaatregelen.
  • De mondkapjesplicht komt voorlopig niet terug maar wordt voor de toekomst niet uitgesloten.

Written by Paul

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.




This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.